Den třetí, čtvrtek 12.11. Bangkok

19. února 2016 v 19:08 |  Thajsko, Kambodža 2015
Ach jo, ten časový posun mi dává! Pomalu nevim, co je za den a to jsme tu teprve pár hodin! Dnes rano po snídani jsme skončili v bazénu na střeše naseho hotelu. Naskytl se nám perfektní pohled na kousek Bangkoku. Nádhera!
Na střeše hotelu
Bangkok ze střechy hotelu
Kdyz jsme se dostatečně vymachali, sbalili jsme batohy a podzemkou dojeli na nádraží, odkud nám jel vlak do Ayutthayi. Za 80 km jsme dohromady zaplatili směšných 120Thb. Byl to zážitek! Dřevěné lavice, větráky nad hlavou, thajský kluk, ktery se hned dal do řeči a nabízel buráky..bylo to fajn.
Potom jsme se ubytovali ve dvou pokojích malého hotýlku, za které jsme zaplatili necelých 800 Thb. Abych nezapomněla 1 Thb je 0,70 Kč. Odpoledne jsme navštívili bývalé královské město.
Ayutthaya
Ayutthaya
Ayutthaya
Ayutthaya

Přemisťujeme se tuktuky, které maji míru pro podměrečné domorodce, takže vidět nás tři, jak se s bagáží soukáme do tuktuku, musí být pro domácí podívaná :-)

Jinak byl celý den ve znamení jídla. Ochutnali jsme toho opravdu hodně, i na kobylky a smažené larvy došlo, ani já jsem se nezdrahala a kupodivu to nebylo špatné :-)
smažený hmyz
Vecer jsme ještě jeli na noční trh, kde žrací maraton pokračoval.
Pánové, tak takhle by to nešlo, takhle nezhubneme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama