Den čtvrtý - neděle je od slova nedělat

11. prosince 2016 v 16:30 |  Thajsko, Kambodža 2016/2017
Správně. I Bůh prý po své práci v neděli odpočíval. I když ono se toho nakecá... Ale od začátku: Ráno (skoro v deset hodin) jsme se probudili takoví nanicovatí, nedomrlí..jak by řekl klasik. Nějak nás neprobrala ani kávička s výbornými koláčky v přízemí. Přesto jsme sbalili prádlo do prádelny a vyrazili do viru velkoměsta. Dali jsme si vyprat pradlo a zahadnym zpusobem zase došli do naší oblíbené hospůdky, kde jsme si dali Pad Thai a samozřejmě Chang. Nějak se nám nikam nechtelo, takže jsme se asi kolem dvanácté vrátili na hotel a usnuli. To bylo přesně to, co nam scházelo! Přece jen šestihodinový časový posun nám dal zabrat. Vzbudili jsme se v pul třetí dokonale vyspalí, odpočatí a plni elánu. Na cestu jsme si koupili čerstvý ananas a vyrazili jsme do čtvrti watů a škol, kde byl klid a chládek a hlavně žádní uřvaní turisté.
Prostě místo jako stvořené pro klidné nedělní odpoledne. A po namáhavém relaxu jsme zase dostali hlad..jak jinak :-) Takze jsme opet zakotvili v jedné pouliční hospůdce, kde jsme tentokrat meli grilované kuře, hranolky s nenapodobitelnou thajskou majonezou, jarni závitky a Barbeque.

Mňam!
Hodně jsme se rozšoupli. Jidlo i s pivem nás vyšlo na 196Kč. :-) V Thajsku se tak dobře papá! Večeři jsme si okorenili thajskou masáží nohou. Musime se o dovolené trochu rozmazlovat.
Ted je pul osmé vecer, honem dopisuji tyhle radky a znovu jdeme ven. Takze se zatim mejte fajn!
......................
Aktuálně: Je půl jedenácté, prý je 26st. (sedime pod větrákem, takže nam připadá chladněji), poslouchame Hotel California, před sebou máme druhý Chang s ledem a je nám fajn.
I v přelidněném, horkém, pulsujicim Městě andělů jsou krásná klidná místa. Zůstaneme tu ještě zítra. Potom se přesuneme někam dál.
Z města, které prý nikdy nespí, vás zdraví Freďák a Marcela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama