Den jedenačtyřicátý - nic se nemá moc plánovat

18. ledna 2017 v 13:03 |  Thajsko, Kambodža 2016/2017
To si takhle naplánujete výlet lodí. Den předem si zaplatíte 1100THB a těšíte se na výlet na čtyři ostrovy. Ráno pro vás přijede taxík a jede se do přístavu.
Na přístavním molu
Tohle všechno bylo v plánu. Ale pak se to nějak začalo vymykat. Náš průvodce na nás vybalil, že musíme ještě doplatit čtyři sta báthů, že pojedeme jinou lodí. Co je to za výmysly? Tohle nám při koupi výletu nikdo neřekl a cena byla jasně stanovená. Je to sice jen 280 Kč, přežili bychom to, ale proč z nás má někdo tahat další peníze?? Tak to tedy ne!! S milým úsměvem jsme trvali na vrácení peněz..a stalo se bez problémů. No a kam teď? Věci na celodenní výlet v batohu, přece to nevzdáme a nebudeme se vracet!
Vzali jsme si za tři stovky taxi a nechali se odvézt k Magic resortu na pláži Kai Bae. Loni jsme tu strávili dva dny a bylo tu pěkně.
Je tady krásná pláž s jemným bílým pískem, vše na dosah, tak co vymýšlet něco nového. Krásně jsme si zaplavali v moři, trochu se opálili, pokecali jsme s Čechy z Duchcova a výborně jsme se najedli v místní restauraci.
Takže výlet se sice nekonal, ale den byl přesto super. Za tři dny máme přes booking.com v Magic resortu zajištěné na dvě noci ubytování. Na víc nocí tu bylo vše obsazené. Škoda. Freďáka ale napadlo jít se zeptat rovnou do recepce a ubytování bylo. Takže je to jasné: Od 21. do 26. ledna jsme v Magic resortu! Freďák je náramně spokojený, tenhle resort je jeho srdeční záležitost. A moje vlastně taky. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama